Informacje o firmie

Metal Drew

Czym się zajmujemy

Zakres oferowanych przez nas usług to:

Przeglądy, modernizacje, serwis i naprawa pomp do wody, pomp ściekowych i automatyki sterującej pompami oraz serwis mieszadeł do ścieków.

Serwisujemy pompy wodne i pompy ściekowe wszystkich typów oraz silniki elektrycznych.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i jest przygotowana do wykonywania prac serwisowych o dużym stopniu złożoności i skomplikowaniu technicznym.

Wszystkie pompy i inne urządzenia wymienione poniżej naprawiamy szybko i skutecznie, a na życzenie klienta dojeżdżamy własnym transportem, by je zdemontować, a po naprawie ponownie zamontować i uruchomić.
Działamy na obszarze całej Polski.

Jakość usługi potwierdzamy odpowiednią gwarancją.

Do napraw używamy na życzenie klienta oryginalnych części zamiennych i najlepszych materiałów lub zamienników o jakości porównywalnej lub wyższej, starając się jednocześnie by dążenie do obniżenia kosztów usługi nie miało wpływu na jakość wykonywanych robót.

Posiadamy pełny park maszynowy do obróbki skrawaniem. Wykonujemy naprawy o dużym stopniu złożoności a co za tym idzie wymagające odpowiedniej dokładności i doświadczenia.

Jako jedna z nielicznych firm naprawiamy pompy do mas gęstych takich producentów jak: Fristam, Waukesha Cherry-Burrell, gdzie tolerancja pasowań poszczególnych elementów nie przekracza 0,03 mm.

Ze względu na bardzo wysokie ceny części zamiennych u producentów pomp, specjalizujemy się w odbudowach mocno zużytych elementów takich jak: wirniki, kierownice, obudowy.

Na życzenie klienta pokrywamy elementy narażone na ścieranie i kawitacje masą krzemową. Wykonujemy również nowe osie wirników elektrycznych, regenerujemy końcówki stożkowe jak i walcowe wałów.

Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować wstępną weryfikację kosztów naprawy, a następnie ostateczną po demontażu urządzenia w naszym zakładzie.

Nasza specjalność to usługi w zakresie:

Naprawa pomp do wody, pomp głębinowych, przewałowych, pomp wielostopniowych, pomp tłokowych, pomp ściekowych (pomp zatapialnych, pomp pionowych i poziomych napowierzchniowych), pomp do mas gęstych, pomp gazowych, pomp próżniowych, pomp strażackich, motopomp, pomp hydroforowych, pomp chemicznych, a także serwis mieszadeł do ścieków i dmuchaw.

Pompy i mieszadła

Naszym klientom oferujemy naprawę pomp i serwis mieszadeł do ścieków następujących producentów:

KSB Amarex

Flygt

Metal-Chem Warszawa

ABS

Sulzer

Sarlin

Grundfos

Leszczyńska Fabryka Pomp LFP

HYDRO-VACCUM Grudziądz

HOMA

TOFAMA Toruń

SIGMA

SPECK

Fristam

PUMPEX

Kirloskar Brothers

POWEN- WAFAPOMP

Świdnicka Fabryka Pomp

Wilo Emu

Tsurumi

Toya

Grindex

Lowara

Ebara

Calpeda

Zenit

Netzsch

Waukesha Cherry-Burrell

i inne…

Nasza oferta:

naprawa pomp ściekowych

naprawa pomp do wody

naprawa pomp głębinowych

naprawa pomp szlamowych

naprawa pomp gazowych

naprawa pomp do mas gęstych

naprawa dmuchaw

naprawa igłofiltrów

naprawa mieszadeł do ścieków

naprawa pomp hydroforowych

serwis pomp głębinowych

serwis pomp ściekowych

serwis pomp gazowych

serwis pomp hydroforowych

serwis mieszadeł do ścieków

ZADZWOŃ
MAPA